سیتی در ابتدای بازی، این دیدار را تهاجمی آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی توسط استرلینگ به یک فرصت خوب رسید که توپ مهاجم انگلیسی را جیانلوئیجی بوفون به زیبایی مهار کردو روی توپ برگشتی نیز سیتی نتوانست به موفقیت برسد. در ادامه بازی متعادل تر شد و یووه، حملات خود را آغاز کرد. آن ها در دقیقه 12، توسط پل پوگبا به گل رسیدند که داور آن را آفساید اعلام کرد. در ادامه یووه بود که بر بازی تسلط داشت اما نه حملات این تیم و نه حملات سیتیزن ها ثمری نداشت تا این نیمه برای دو تیم با حساب بدون گل به پایان برسد و دو تیم با تساوی 0-0 به رختکن بروند.

در ابتدا دو تیم فشار حملات دو تیم به ویژه منچسترسیتی بیشتر شد تا آن ها بالاخره مزد حملات خود را در دقیقه 57، گرفتند. روی یک کرنر از سیلوا، در یک جنگ هوایی مابین کاپیتان سیتیزن ها و کیه لینی، این کیه لینی بود که به اشتباه دروازه خودی را گشود تا بازی به سود سیتیزن ها شود.

در ادامه یوونتوس فشار حملات خود را بیشتر کرد تا بالاخره در دقیقه 70، روی یک سانتر عالی از پوگبا، ماریو مانژوکیچ با یک ضربه  زیبا دروازه حریف را گشود تا کار به تساوی بکشد. در ادامه علیرغم تدابیر دفاعی از سوی پیگرینی، یوونتوس فشار حملات خود را افزایش داد تا بالاخره در دقیقه 81، بعد از جای گذاشتن مانگالا توسط موراتا، او با یک شوت بسیار زیبا کار را 2-1 کند. در ادامه حملت دو تیم سودی نداشت و این دیدار با همین نتیجه به پایان رسید تا یوونتوس بتواند اولین پیروزی خود را در انگلیس به دست بیاورد.

ترکیب دو تیم و آمار این بازی