بازی از ساعت 01:00 به وقت تهران در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو مقابل 70,876 تماشاگر و با قضاوت آقای الخاندرو خوزه هرناندز هزناندز آغاز شد؛ رئال مادرید بازی را طوفانی آغاز کردند و در دقیقه '2 گرت بیل موفق شد اولین گل فصل تیمش را با ضربه سر به ثمر برساند. بعد از این گل آدان با واکنش های خود ابتدا ضربه بنزما و سپس در دقیقه '5 ضربه ایستگاهی رونالدو را راهی کرنر کرد. بازی برای دقایقی افت کرد و مادریدی ها عقب نشستند اما حملات بتیس نیز به اندازه کافی زهر دار نبود.


در دقیقه '38 کریستیا رونالدو در سمت راست محوطه بتیس با خطا متوقف شد تا زمینه گلزنی هامس از این فرصت فراهم شود و میزبان 2-0 از حریف خود پیش بیفتد. در دقیقه '42 بتیس فرصتی عالی برای گلزنی به دست آورد که با تعلل تورس در دریبل زدن ناواس، این ملی پوش کاستاریکایی توپ را جمع کرد. در آخرین لحظات نیمه اول نیز مودریچ از ناحیه زانو احساس ناراحتی می کرد که لنگ لنگان به حضور در زمین ادامه داد.

رئال مادرید نیمه دوم را هم بسیار طوفانی آغاز کرد و خیلی زود در دقیقه '47 توسط بنزمای تازه از مصدومیت برگشته به گل رسید. خوشحالی هواداران مادریدی در دقیقه '50 با گلزنی دوباره و زیبای هامس چندین برابر شد و سنگینی شکست برای شاگردان مل افزایش یافت. در دقیقه '53 بنیتز بنزما را تعویض کرد و به جای او ایسکو وارد میدان شد. در دقیقه '58 پاس در عمق ایسکو برای رونالدو فرصت خوبی برای او مهیا کرد اما ضربه پای چپ رونالدو با واکنش آدان راهی کرنر شد.

در دقیقه '61 رافائل واران به خاطر خطای پنالتی با کارت زرد جریمه شد، اما ضربه پنالتی کاسترو را ناواس به خوبی در دو ضرب مهار کرد و بیش از پیش خود را به بنیتز نشان داد. در دقیقه '64 گرت بیل با پاسی عالی رونالدو را در موقعیت تک به تک قرار داد، اما این بازیکن خوب عمل نکرد و در نهایت ضربه اش روی خط دروازه توسط مدافعان بتیس برگشت داده شد. لحظه ای بعد نیز کاسمیرو به جای کروس وارد میدان شد. در دقیقه '75 نیز کواچیچ جای هموطن خود مودریچ را در زمین گرفت. در دقیقه '77 ارسال کاسمیرو از سمت راست با ضربه برگردان زیبای راموس همراه شد اما تیر عمودی دروازه مانع از گل شدن این توپ شد.

شــرح گل ها

  دقیقه '2 (گرت بیل)(1-0): ارسال خوب هامس از سمت راست در فضای خالی بین مدافعان بتیس روی سر بیل فرود آمد تا این ستاره ولزی بالاخره از فشار بالای که تحمل می کرد، بکاهد.

  دقیقه '39 (هامس رودریگز)(2-0): ستاره کلمبیایی که متخصص به ثمر رساندن گل های زیباست، این بار از روی یک ضربه ایستگاهی از سمت راست محوطه بتیس با شوتی فوق العاده با کمک تیر عمودی دروازه توپ را به گل تبدیل کرد.

  دقیقه '46 (کریم بنزما)(3-0): پاس کاری های عالی و تک ضرب بازیکنان رئال مادرید پشت محوطه بتیس، در نهایت با ارسال بیل از سمت راست همراه شد که بنزما با ضربه سر شیرجه ای دروازه را باز کرد.

  دقیقه '50 (هامس رودریگز)(4-0): ارسال مارسلو از سمت چپ را مدافعان بتیس ناقص دفع کردند و توپ مقابل پای کروس قرار گرفت؛ شوت زمینی این بازیکن داخل محوطه به هامس رسید و او بعد از یک کنترل خوب، با ضربه قیچی برگردان توپ را به زیبایی درون دروازه آدان قرار داد.

  دقیقه '88 (گرت بیل)(5-0): روی پاس کاسمیرو، ستاره ولزی حرکت خود را آغاز کرد و از پشت محوطه با شوتی تماشایی و محکم به کمک تیر عمودی دروازه بتیس را برای پنجمین بار فرو ریخت.

منبع : آپ اسپورت