نیمه اول

بازی در ابتدا با حملات بارسایی ها آغاز شد و این آبی اناری ها بودند که روی دروازه یونایتد فشار می آوردند و حتی سوارز روی یک ضربه ایستگاهی تیرک دروازه منچستریونایتد را به لرزه انداخت ولی شیاطین سرخ بر خلاف جریان بازی موفق شدند روی ارسال اشلی یانگ از نقطه کرنر و ضربه سر وین رونی، گل اول بازی را در دقیقه 8 به ثمر برسانند. بعد از این گل بازی اندکی افت کرد ولی رفته رفته بارسایی ها برای جبران نتیجه جلو کشیدند و شیاطین سرخ نیز روی ضد حملات سعی داشتند دروازه تراستگن را باز کنند که در چندین صحنه واکنش های این دروازه بان مانع از گلزنی یونایتدی ها شد.

در دقایق پایانی نیمه اول بارسایی ها دوباره فشار خود را بیشتر کردند ولی بدشانسی های آنها تمامی نداشت و سوارز برای دومین بار توپ را به تیرک دروازه دخیا کوبید تا آبی اناری ها با شکست به رختکن روند.

نیمه دوم

 دو تیم نیمه دوم را آرام تر آغاز کردند ولی با گذشت زمان یونایتدی ها مالکیت بازی را در دست گرفتند و با حفظ توپ سعی داشتند نتیجه را نگه دارند اما بازیکنان بارسا در حمله پر تلاش بودند و حتی توسط سوارز نیز به گل رسیدند که این گل از جانب داور آفساید اعلام شد. لوئیس فن خال در دقیقه 61 تصمیم گرفت هر یازده بازیکن تیم خود را تعویض کند تا نیم ساعت آخر بازی شیاطین سرخ با چهره ای جدید در زمین ظاهر شوند. در حالی که ترکیب دوم یونایتد تازه به میدان آمده بود حرکت خوب بلکت از سمت چپ با پاس خوبش به لینگارد همراه شد و این بازیکن با ضربه ای دقیق گل دوم منچستر را در دقیقه 64 به ثمر رساند. بعد از این گل نیز منچستر موقعیت دیگری برای گلزنی داشت ولی عدنان یانوزای در شرایط تک به تک توپ را به تیرک دروازه بارسا زد تا اختلاف همچنان دو گل باقی بماند.

در حالی که منچستر نبض بازی را در دست داشت، انریکه با آوردن چند بازیکن جوان از جمله آلن هلیلوویچ توپ را از یونایتد گرفت و حملات بارسایی ها آغاز شد ولی شانس با آن ها یار نبود و اینبار ضربه سر موینر الحدادی روی ارسال راکتیچ به تیرک یونایتد برخورد کرد تا برای سومین بار تیرک دروازه ناجی شیاطین شود. در ادامه اگرچه بارسایی ها چندین موقعیت را از دست دادند ولی رافینا در دقیقه 90 بازی روی ارسالی خوب از سمت راست، با یک ضربه والی زیبا دروازه یونایتد را باز کرد تا اختلاف به حداقل برسد. با این وجود، بلافاصله یانوزای روی یک فرار زیبا برای سومین بار دروازه آبی اناری ها را باز کرد تا بازی با نتیجه 3-1 به سود منچستریونایتد به پایان رسد.

منبع : آپ اسپورت